Plakatowanie Katowice

Plakatowanie Katowice

Zasady obowiązujące przy plakatowaniu – Katowice

Podczas plakatowania w Katowicach należy pamiętać, że nie możemy dowolnie wybierać miejsc gdzie zamieścimy swoją reklamę. Należy w tym celu wykorzystywać specjalnie do tego przeznaczone miejsca takiej jak słupy ogłoszeniowe czy tablice. Za plakatowanie w Katowicach bez zezwolenia lub w miejscach do tego nieprzeznaczonych może nas spotkać upomnienie, mandat lub nawet grzywna. Dodatkowo będziemy musieli usunąć plakaty na własny koszt.

Praca przy plakatowaniu – Katowice

Dla chcących pracować przy plakatowaniu w Katowicach polecamy duże firmy reklamowe. Praca dla nich wiąże się może niższymi stawkami ale mamy zapewnioną także opiekę zdrowotną oraz wykupione pozwolenia na miejsca reklamowe, co uchroni nas przed mandatami. Zarobki przy plakatowaniu w Katowicach wahają się pomiędzy 12 a 16 zł za godzinę.

najlepsze Plakatowanie KatowicePlakatowanie w Katowicach nie tylko dla dużych firm

Plakatowaniem w Katowicach są zainteresowanie głównie duże firmy, teatry, kluby sportowe. Jest to naturalne zjawisko biorąc pod uwagę charakter imprez masowych, który doskonale pasuje do tego sposobu promocji. W ciągu kilku ostatnich lat na znaczeniu zyskały także małe przedsiębiorstwa, które za pomocą plakatowania w Katowicach poszerzają grono swoich klientów i promują swoje wydarzenia, produkty.

Najbardziej atrakcyjne miejsca do plakatowania – Katowice

Najpopularniejszymi miejscami w Katowicach do rozwieszania plakatów jest centrum, ulice prowadzące do niego oraz ciągi piesze znajdujące się na trasach przesiadkowych. Aby skorzystać z najlepszych miejsc będziemy zmuszeni zgłosić się do firmy pośredniczącej w wynajmie powierzchni reklamowej. Nie jest to tanie rozwiązanie, ale gwarantuje zadowalające efekty w bardzo krótkim okresie czasu.